طراحی سایت با پشتیبانی

طراحی سایت با پشتیبانی

وقتی کودک شما به دنیا میاد در کنارش هستید تا از اون مراقبت کنید حواستون بهش هست که یه موقع خدایی نکرده سرما و زمین نخوره ، آسیب نبینه.

سایت هم مثل یه بچه میمونه که بعد از راه اندازی وب سایت باید یکی باشه ازش مراقبت کنه تا یه موقع در معرض خطر و آسیب قرار نگیره.
پشتیبانی یکی از بخش های مهمی است که کارفرما بعد از راه اندازی وب سایتش،دغدغه اون رو داره.
طراحی سایت با پشتیبانی حرفه ای است که میتواند به توسعه، فعالیت مستمر وب سایت شما کمک کند.
در ادامه این مقاله با من همراه باشید تا تاثیر فوق‌العاده یک تیم پشتیبانی حرفه ای در کنار وبسایت رو باهم ببینیم.
با توسعه و گستردگی کسب و کار ها و ایجاد وب سایت های متنوع اعم از وب سایت های فروشگاهی،وب سایت های تجاری ، وب سایت های آموزشی،وب سایت های شخصی تمایز و رقابت میان کسب و کار ها در دنیای آنلاین بیشتر و بیشتر شده است.
این وب سایت ها برای ماندگاری و حضور مستمر در فضای آنلاین نیازمند این هستند که برای خود یک پشتیبان داشته باشند تا بتوانند خود را در این فضا بروز نگه دارند.

وظایف طراحی سایت با پشتیبانی حرفه ای

  • افزایش و بهینه سازی تصاوير و سرعت سایت
  • بررسی و رفع خطا ها وب سایت
  • نصب و بروزرسانی ابزارهای مورد نیاز
  • حفظ اطلاعات
  • حذف ارورهای سایت
  • پشتیبانی فایل های وب سایت
  • بروز رسانی و بررسی عملکرد وب سایت

پشتیبانی حرفه ای رو چه کسی انجام میده؟!

پشتیبانی وبسایت هم کارفرما میتواند انجام دهد و هم میتواند از یک فرد به عنوان پشتیبان استفاده کند حالا چرا ما تاکید میکنیم یک پشتیبان برای وب سایت خود داشته باشید چون
گاهی اوقات پیش آمده کارفرما به دلیل مشغله کاری و تایم کافی نداشتن نتوانسته وب‌سایت خود را چک کند و بررسی های لازم رو انجام بدهد،و یک باره وسط این هم مشغولیت متوجه میشود که سایتش از دسترس خارج شده چرا؟؟
چون فراموش کرده هاست و دامین وب سایت خود را تمدید کند و سایت از دسترس خارج شده اما اگر شما پشتیبان داشته باشید بطور منظم وب سایت شما را بروزرسانی، از فایل ها بکاپ، و فایل های مخرب را نیز حذف میکند و دیگر نگران بروز چنین مشکلاتی نیستید.

پشتیبانی حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟!

تا اینجای مقاله متوجه شدیم برای اینکه وبسایت ما در فضای آنلاین بتواند توسعه و گسترش پیدا کند نیازمند این است که همیشه بروز و آپدیت باشد همه اینا وقتی اتفاق می‌افتد که یک پشتیبانی حرفه ای در کنار وبسایت خود داشته باشید حالا این پشتیبانی حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتواند سایت شما در دنیای آنلاین دیده شود
مهمترین شاخص یک پشتیبانی این است که تسلط و علم کافی برای کار با وب سایت را داشته باشد و در صورت هرگونه مشکل بتواند آن را مدیریت و رفع کند و از رخ دادن مجدد آن مشکل جلوگیری کند، همچنین دردسترس و متعهد به کار خود باشد.
طراحی سایت با پشتیبانی حرفه ای بعضی از شرکت ها از ویژگی هایی برخوردار هستند که امکان دارد سایر شرکت ها این قابلیت را نداشته باشند چون اکثرا خدماتی فقط در زمینه پشتیبانی فنی ارائه می‌کنند اما شرکتی که بصورت حرفه ای خدمات ارائه می‌کند علاوه بر پشتیبانی فنی، امنیت سایت ، پشتیبانی از نظر محتوایی را نیز هندل و مدیریت می‌کند

امنیت سایت:

تصور کن که یه سایت فروشگاهی یا یه سایت شرکتی خدماتی داریم که کاربران برای خرید و استفاده از خدمات شما اطلاعات خود را روی وب سایت شما ثبت می کنند، درصورت بروز مشکل و اختلالات یا هک شدن وبسایت شما، این امکان وجود دارد که اطلاعات کاربران در دسترس همگان قرار بگیرد اما وقتی که برای وبسایت خود یک پشتیبان حرفه ای داشته باشید در این مواقع میتواند امنیت سایت شما را تضمین و در صورت بروز چنین مشکلاتی آن ها را در سریع ترین زمان ممکن رفع کند.

پشتیبانی از نظر محتوایی: 

محتوا یکی از بخش های مهم صفحه یا وبسایت شماست که باعث جذب و ماندگاری کاربرد در وبسایت میشود،
خلق و نشر محتوای ویدئویی،صوتی، تصویری، متنی یکی دیگر از کارهای پشتیبانی وب سایت است.

سخن آخر 

طراحی سایت با پشتیبانی حرفه ای یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات ژو است که بعد از راه اندازی وب سایت بدون پرداخت هیچ هزینه در کنارشماست و شما را پشتیبانی میکند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *